НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Карпати – Рух (Винники) 4:0 ###

Контрольний матч.

Після двосторонньої гри, що відбулася на вихідних і закінчилася з бойовим рахунком 3:3, «Карпати» вперше у цьому міжсезонні зіграли справжній спаринг. Суперником львів'ян став клуб з містечка Винники. Тамтешній «Рух» ледь не створив сенсацію кілька днів тому. У товариському матчі проти харківського «Металіста» команда, що грає в чемпіонаті Львівщини, вела в рахунку 2:1, але у підсумку поступилася 2:3.
На матч проти «Руха» коуч «Карпат» Павло Кучеров розділив команду на два рівноцінні склади. У першому таймі на поле вийшли Богатінов, Ощипко, Балажіц, Гірський, Ткачук, Худоб'як, Голодюк, Кополовець, Гладкий та ще двоє гравців, які наразі перебувають на оглядинах. Перший грав на місці центрального захисника, інший на позиції правого вінгера.
Незважаючи на пекельну спеку, обидві команди досить жваво почали. «Карпати» більше тримали м'яча і вже в дебюті гри могли відкривати рахунок – після передачі Ощипка з флангу, Гладкий випередив захисника, але пробити як слід йому не вдалося. «Зелено-білі» загострювали ситуацію практично в кожній атаці, але Худоб'яку та Голодюку бракувало точності під час ударів. Активно працював Кополовець, який постійно накручував своїх суперників на лівому фланзі атаки.
Однак треба віддати належне і супернику, який не збирався грати роль хлопчиків для биття. Навпаки, «Рух» при першій же нагоді гостро атакував і навіть міг забити. Найкращу нагоду винникивчани, у складі яких грає немало вихованців «Карпат», втратили на останній хвилині першого тайму. Їхній форвард уникнув офсайду і прийняв м'яча після дуже хорошої передачі. Богатінов кинувся супернику у ноги, але вже не міг врятувати ворота – якби нападник пробив трохи краще – був би вірний гол.
До того моменту «Карпати» вели вже 2:0. Кополовець розіграв кутовий з Худоб'яком, після чого капітан навісив в район воротарського майданчика. Дуже грамотно на випередження зіграв Балажіц, який не залишив жодних шансів кіперу «Руха» Андрію Бандрівському. А вже за кілька хвилин «зелено-білі» забили вдруге. Ощипко підключився до атаки і головою скинув м'яча назад, на Голодюка. З першої спроби забити Олегу не вдалося, але він не виключився з епізоду і, обігравши кількох захисників, пробив у протихід кіперу.
На другий тайм Павло Кучеров випустив зовсім інший склад: Ільющенков, Озарків, Мілошевіч, Подоляк, Авелар, Даушвілі, Гудима, Мартинюк, Ксьонз, Кас'ян, Костевич. Було видно, що «Рух» виглядав втомлено, не допомогли йому і проведені заміни. Чимало атак «Карпат» йшли через Павла Ксьонза, який активно працював на правому фланзі. Саме після його чергового проходу на прострілу в район воротарського майданчика, Кас'ян спершу прийняв м'яча, а потім сильно пробив у незахищену кіпером зону – 3:0.
На цьому моменти у «Карпат» не закінчилися. Після навісу в штрафний, Гудима упіймав м'яча головою і класно скинув його під удар Мартинюку. Удар в Ярослава вийшов не менш ефектним, але Бандрівський якимось дивом зумів врятувати свою команду. Невдовзі він залишив поле: замість нього вийшов молодий воротар, якому судилося пропустити четвертий гол. Карпатівці отримали право на штрафний. Мартинюк практично без розбігу, елегантним ударом, поклав круглого у дев'ятку. Тож «зелено-білі» перемогли з рахунком 4:0.